Їжа щасливих людей

Психологи запевняють, що улюблена їжа може багато розповісти про характер людини. Більше того, смаки можуть впливати на нашу поведінку. За однією з класифікацій, найбільш надійні люди – любителі сиру. Вони поступливі, м’які та альтруїстичні. Люди, які полюбляють смак сирих овочів – бридливі та пасують перед труднощами. Втім, фанати капусти до них не відносяться. Сік капустяного листя надає хоробрості та сил.

Гостра їжа – для пристрасних людей, а надто кисла – для жорстких, подекуди тиранічних. Романтики полюбляють морепродукти, подорожуючі – копченості. Кремових тортів та шоколаду хочеться, коли бракує любові. Натомість любителі карамелі, цукатів та джемів – хоча подекуди інфантильні, але доволі милі.

Ознака щедрості – любов до томатів, а свіжі огірки їдять чуттєві натури. Що сказати про калорійну їжу? Смажена картопля – обід відвертих людей, які легко та сильно прив’язуються до оточення. Ревнивці, радше, обиратимуть бекон. Фастфуди, вважають психологи, для рішучих та агресивних.

Окрім постійних вподобань, є продукти, які створюють тимчасовий настрій. До них відносять такі відомі афродезіаки, як шоколад, селеру та артишоки. Швидко покращити настрій також може молоко, а додати рішучості – салатне листя та капуста. Персики допомагають позбутися дратівливості, абрикоси – збадьорити у важкий день. Згідно такої теорії, укомплектувати свій день позитивом не так і складно.