Вулична їжа у світі

Вулична їжа не є просто модою, це новий спосіб переживання вікових відносин між суспільством та його продуктами харчування; вона має своє коріння і щодня відновлюється новими способами, які є новаторськими, дивовижними, практичними і, перш за все, смачними. Тенденція є незаперечною: нині Street Food здобула власну частку слави та багатства, завдяки (частково) глобалізації та увазі засобів масової інформації у всьому світі до їжі та кухарів. Газети та журнали, телевізійні шоу та гуру з гастрономії узаконили їжу "в дорозі" як нову ікону третього тисячоліття. Не випадково Trip Advisor - який на певний час замінив запилені традиційні путівники під час моніторингу нових тенденцій та смаків - перераховує успішні тематичні продовольчі вантажі серед перших ресторанів мегаполісів. Це ознака часу, готовність змінити побутові звички, які стали занадто вузькими, занадто повільними, змінитись у відповідності до еволюції суспільства, яке швидко розвивається, але сильно зважає на якість та імідж.

А якщо говорити про імідж, то він дійсно має життєво важливе значення у світі вуличної їжі, адже очі – теж споживачі. Це стара концепція в сучасному вбранні. І тому Food Truck, спеціально обладнаний транспортний засіб, теж стає транспортним засобом для зображення, як емблематичні маленькі фургони-мавпи, котрі мандрують вулицями світової столиці моди, у своїх нових лівреях, створених справжніми художниками. Природно, за іміджем має стояти абсолютно міцна основна концепція. Тут ключове слово: свіжість та якісні інгредієнти.

Тож вулична їжа - це можливість для тих, хто не боїться викликів. Адже найважливіше в цьому - це наскільки ви вправні, наскільки якісною є ваша їжа, і як багато схвальних відгуків ви зможете отримати у найближчий час.